Jak wziąć udział w Copernicus Festival 2019?

Planując uczestnictwo w tegorocznym Copernicus Festival warto pamiętać o tym, że choć udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, to w niektórych przypadkach potrzebne będą darmowe wejściówki lub wcześniejsza rejestracja.

I tak, aby móc skorzystać z oferowanych przez nas warsztatów, należy wysłać wiadomość* na adres warsztaty@copernicusfestival.com, w treści wpisując swoje imię i nazwisko oraz tytuł warsztatów, które Państwa interesują.

Udział w koncercie otwarcia (wtorek, 21 maja) będzie możliwy tylko dla osób posiadających wejściówki. Można je pobrać tutaj: “Gramatyki tworzenia”
Pozostałe koncerty będą otwarte.

Zajęcia z cyklu “Nauka czytania” oraz “Lekcje czytania” poprowadzimy dla wcześniej zgłoszonych szkół.

Na pozostałe wydarzenia nie jest wymagana rejestracja ani nie są potrzebne wejściówki. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku liczby zainteresowanych, która przekroczy liczbę dostępnych miejsc, nie wszyscy będą mogli wziąć w nich udział. Dotyczy to zwłaszcza wykładów. Prosimy zatem o wcześniejsze przybycie.

* Do zorganizowania warsztatów potrzebujemy od każdego z Państwa imienia i nazwiska, roku urodzenia oraz adresu e-mail, abyśmy mogli kontaktować się w sprawach organizacyjnych. Jest to podstawowy sposób kontaktu w celu potwierdzenia Państwa udziału. Zgłoszenie się na warsztaty oznacza potwierdzenie zrozumienia i akceptacji tej zasady.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Centrum Kopernika, Pl. Szczepański 8, 31-011 Kraków, adres do kontaktu: info@copernicusfestival.com. Dane są przetwarzane w związku z organizacją warsztatu w ramach Copernicus Festival 2019: Język. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia, w określonych przypadkach wniesienia sprzeciwu. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Każda osoba prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).