Warsztaty rodzinne: Poznajemy maszyny proste

14:00

Muzeum Inżynierii i Techniki, Św. Wawrzyńca 15, Kraków

Zajęcia dla dzieci od 8 lat do 14 lat, czas trwania: 60 minut

Czym są maszyny proste? Do czego służą? Gdzie można je spotkać? Odpowiedź brzmi: wszędzie! A najlepiej zrozumieć ich działanie na modelu edukacyjnym. Na zajęciach udowodnimy, że mechanizmy maszyn prostych możecie znaleźć także w wielu domowych sprzętach. Co ma wspólnego kolej z łańcuchem od roweru? Na zajęciach poznamy mechanizm działania przekładni zębatkowo-liniowej i wykonamy doświadczenia z nią związane. 

REGULAMIN:
1. Zapisy na wykłady w MIT odbywają się mailowo, na adres: rezerwacja@mit.krakow.pl
2. W temacie wiadomości należy wpisać tytuł wykładu w MIT.
3. W treści wiadomości należy podać imiona i nazwiska uczestników (można zapisać łącznie ze sobą maksymalnie dwie osoby) oraz wybraną datę i godzinę uczestnictwa.
4. Liczba miejsc na wykładach w MIT jest ograniczona. Miejsca zostaną przyznane według kolejności zgłoszeń.
Wykłady odbywają się w Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie, przy ul. św. Wawrzyńca 15. Osoby, które dokonały rezerwacji proszone są o punktualne przybycie. Zbiórka uczestników: Strefa wejścia, budynek D.
6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za koszty związane z dojazdem na miejsce warsztatów oraz zakwaterowaniem.
7. Uczestnicy wykładów w MIT zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Muzeum oraz zaleceń prowadzącego wykład.
8. W przypadku rezygnacji z udziału w wykładzie w MIT, należy poinformować o tym organizatorów z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem terminu wykładu.
9. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu organizacji wykładów w MIT.
Treść wykładu przeznaczona jest dla osób dorosłych oraz młodzieży 14+
11. Zgłaszając się na wykłady akceptujesz niniejszy regulamin.
Informacja o przetwarzaniu danych w związku z organizacją wykładu znajduje się tutaj: https://copernicusfestival.com/rodo/. Dokonując zapisu na wykłady, akceptujesz te zasady regulaminu https://www.mit.krakow.pl/wp-content/uploads/2023/09/Regulamin-lekcji-muzealnych-w-Zajezdni-.pdf i potwierdzasz zapoznanie się z nimi.

Skip to content