Tajemnice Ziemi – warsztaty w Centrum Edukacji Przyrodniczej

10:00

Centrum Edukacji Przyrodniczej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Gronostajowa, Kraków, Polska

Czy kiedykolwiek marzyłeś/aś o podróży w czasie i odkrywaniu fascynującej historii naszej planety? Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy na nasze niezwykłe warsztaty, na których odkryjesz tajemnice Ziemi od momentu jej powstania aż do czasów współczesnych. Będzie to okazja aby dotknąć autentycznych skamieniałości sprzed milionów lat i zobaczyć najstarszą znaną substancję na Ziemi. Ale to nie wszystko!

Wcielimy Cię w rolę paleontologa, który będzie odkrywać i identyfikować skamieniałe rośliny i zwierzęta. Wykonasz też replikę autentycznej skamieniałości, którą zabierzesz do domu jako pamiątkę z tej przygody. Przeżyj niesamowite chwile, poznając historię prawdziwego krakena i megalodona. Dowiedz się, które zwierzę na Ziemi miało największe oko w historii i stań oko w oko z gigantycznym wijem. Warsztaty obejmują również wejście na ekspozycję Centrum Edukacji Przyrodniczej.

To idealna okazja, aby poznać ciekawostki o historii naszej planety. Przyjdź i dołącz do nas, aby wyruszyć w podróż w czasie i odkryć fascynujący świat historii Ziemi! Nie czekaj! Zapisz się już dziś i przygotuj się na niezapomnianą podróż!

KIEDY? → 27.05.2023
Prowadzący: dr Anna Zubek, dr Sławomir Florjan
Start: 10:00 – grupa młodsza (szkoła podstawowa), 11:00 – grupa starsza (wiek 16+)
Zbiórka przy portierni, w holu głównym
Adres: ul. Gronostajowa 5, Kraków

Wydarzenie jest bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona

REGULAMIN:
1. Zapisy na warsztaty odbywają się mailowo, na adres: warsztaty@copernicusfestival.com
2. W temacie wiadomości należy wpisać „CEP”.
3. W treści wiadomości należy podać imiona i nazwiska uczestników (można zapisać łącznie ze sobą maksymalnie dwie osoby), oraz wybraną godzinę uczestnictwa.
4. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Miejsca zostaną przyznane według kolejności zgłoszeń.
5. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za koszty związane z dojazdem na miejsce warsztatów oraz zakwaterowaniem.
6. Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do przestrzegania regulaminu obserwatorium oraz zaleceń prowadzącego warsztaty.
7. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, należy poinformować o tym organizatorów z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem terminu warsztatów.
8. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu organizacji warsztatów.
9. Zgłaszając się na warsztaty akceptujesz niniejszy regulamin.

Informacja o przetwarzaniu danych w związku z organizacją warsztatów znajduje się tutaj: https://copernicusfestival.com/rodo/. Dokonując zapisu na warsztaty, akceptujesz te zasady i potwierdzasz zapoznanie się z nimi.

Skip to content