Copernicus dla dzieci: Ludwik Jerzy Kern i zabawy z powietrzem

12:00

https://www.youtube.com/user/CopernicusCenter

Powietrze jest dookoła nas, to fakt. Wszyscy obcujemy z nim na co dzień. A czy faktycznie znamy jego cechy? Na spotkaniu wykonamy eksperymenty, dzięki którym zaobserwujesz i wyjaśnisz pewne właściwości powietrza.

Partnerami odcinka są:

Firma i marka „JANGAR” to producent i dostawca pomocy dydaktycznych i przyrządów naukowych dla szkół oraz placówek prowadzących zajęcia edukacyjne z różnych dziedzin.

Jesteśmy pasjonatami i lubimy swoją pracę. Działamy już 25 lat!

Nasze pomoce dydaktyczne i naukowe oferowane szkołom i innym placówkom prowadzącym edukację z różnych dziedzin, mają pomóc nauczać i edukować, czyli prowadzić  zajęcia ciekawie i efektywnie z korzyścią zarówno dla nauczycieli i edukatorów, jak i uczniów i słuchaczy. Chcemy, żeby dzięki naszym pomocom było prościej, ale przede wszystkim ciekawiej!

POMAGAMY NAUCZAĆ I BADAĆ.     www.jangar.pl

 

Firma Moje Bambino jest liderem rozwiązań dla Edukacji na Europę Środkową i Wschodnią.

Na potrzeby przeprowadzenia warsztatów chemicznych w ramach Copernicus Festival @Mojebambino przekazała nam Moduł Powietrze( https://mojebambino.pl/pomoce-dydaktyczne-do-geografii/32360-modulowe-pracownie-przyrodnicze-modul-powietrze-1-szt.html)   jeden z trzech zestawów edukacyjnych należących do Modułowych Pracowni Przyrodniczych. Cała seria zestawów edukacyjnych daje możliwość kształcenia uczniów klas IV-VIII z wykorzystaniem elementów metody badawczej, inspirowanej sposobem pracy naukowców i została opracowana przez ekspertów Centrum Nauki Kopernik.

Poszczególne moduły nawiązują do podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych (przyroda, biologia, geografia, chemia i fizyka). Każdy z Modułów poświęcony jest jednemu z społecznie ważnych tematów, w ofercie dostępne są: Moduł Woda , Moduł Powietrze i Moduł Energia.

Produkty dostępne są do kupienia na www.mojebambino.pl

Skip to content