Kiedy pojawił się człowiek?

13:00

Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, ul. Gronostajowa 5, Kraków

BRAK MIEJSC

W trakcie warsztatów wyjaśnione zostanie, co to jest i na czym polega ewolucja. Uczniowie prześledzą najważniejsze wydarzenia na drodze powstawania gatunku Homo sapiens oraz poznają kolejne formy hominidów z ich najważniejszymi cechami. Omówione zostaną cechy specyficznie ludzkie oraz cechy małp zwierzo- i człekokształtnych. Podczas warsztatów uczestnicy pracują z profesjonalnymi zestawami dydaktycznymi wspomagającymi zrozumienie zawiłości antropogenezy. Poziom przekazywanej wiedzy podczas warsztatów dostosowywany jest do wieku uczestników.

 

1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
2. Zapisy na warsztaty odbywają się mailowo, na adres: warsztaty@copernicusfestival.com – zapisy rozpoczynamy od 13/05
3. W temacie wiadomości należy wpisać „Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, 25/05, godzina 13:00”.
4. W treści wiadomości należy podać imiona i nazwiska uczestników (można zapisać łącznie ze sobą maksymalnie dwie osoby).
5. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Miejsca zostaną przyznane według kolejności zgłoszeń.
6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za koszty związane z dojazdem na miejsce warsztatów oraz zakwaterowaniem.
7. Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do przestrzegania wymogów, zasad i regulaminów obowiązujących na terenie obiektów, w których są prowadzone warsztaty, a także do wykonywania zaleceń Organizatora.
8. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, należy poinformować o tym organizatorów z co najmniej 2 – dniowym wyprzedzeniem terminu warsztatów.
9. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu organizacji warsztatów, które znajdziesz na: https://copernicusfestival.com/rodo/.

Skip to content