Jak działa synchrotron? (dla starszych)

15:00

Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS, ul. Czerwone Maki 98, Kraków

Synchrotron jest małym Słońcem na Ziemi, gdzie elektrony rozpędzane do prędkości bliskiej prędkości światła krążą w ringu i emitują promieniowanie. Do czego jest ono wykorzystywane? Jak skonstruowane są działo elektronowe oraz budynek synchrotronu? Podczas oprowadzania wyjaśni Agnieszka Cudek.

BRAK MIEJSC, WSZYSTKIE ZAREZERWOWANE

1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
2. Zapisy na warsztaty odbywają się mailowo, na adres: warsztaty@copernicusfestival.com – zapisy rozpoczynamy od 13/05
3. W temacie wiadomości należy wpisać „Solaris, 22/05, godzina 15:00”.
4. W treści wiadomości należy podać imiona i nazwiska uczestników (można zapisać łącznie ze sobą maksymalnie dwie osoby).
5. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Miejsca zostaną przyznane według kolejności zgłoszeń.
6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za koszty związane z dojazdem na miejsce warsztatów oraz zakwaterowaniem.
7. Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do przestrzegania wymogów, zasad i regulaminów obowiązujących na terenie obiektów, w których są prowadzone warsztaty, a także do wykonywania zaleceń Organizatora.
8. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, należy poinformować o tym organizatorów z co najmniej 2 – dniowym wyprzedzeniem terminu warsztatów.
9. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu organizacji warsztatów, które znajdziesz na: https://copernicusfestival.com/rodo/.

Skip to content