Digital Twins. Warsztaty z medycyny obliczeniowej

14:00

Sano – Centrum Medycyny Obliczeniowej, ul. Czarnowiejska 36, budynek C5, Kraków

Zapraszamy do warsztatów na temat medycyny obliczeniowej i koncepcji Digital Twin – cyfrowego bliźniaka.

Digital Twin to wirtualna kopia stanu ciała pacjenta, która umożliwia symulowanie różnych scenariuszy terapeutycznych i przewidywanie konsekwencji decyzji medycznych. Warsztat jest przeznaczony dla osób bez doświadczenia programistycznego. W trakcie 3-godzinnego spotkania uczestnicy nauczą się przetwarzać dane fizjologiczne w urządzeniach mobilnych i tworzyć interaktywne instalacje. Program obejmuje podstawy programowania, w tym zmienne, pętle, i instrukcje warunkowe. Uczestnicy powinni posiadać własne komputery z Windows, MacOS lub Linux.
Uczestnicy będą również mieli okazję stworzyć własne mikrohistorie ciała, rozszerzające pojęcie cyfrowego bliźniaka o wymiar afektywny, co otwiera nowe perspektywy na wpływ emocji i stanu psychicznego na technologie.

 

 

1. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
2. Zapisy na warsztaty odbywają się mailowo, na adres: warsztaty@copernicusfestival.com – zapisy rozpoczynamy od 13/05
3. W temacie wiadomości należy wpisać „Sano, 24/05, godzina 14:00”.
4. W treści wiadomości należy podać imiona i nazwiska uczestników (można zapisać łącznie ze sobą maksymalnie dwie osoby).
5. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Miejsca zostaną przyznane według kolejności zgłoszeń.
6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za koszty związane z dojazdem na miejsce warsztatów oraz zakwaterowaniem.
7. Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do przestrzegania wymogów, zasad i regulaminów obowiązujących na terenie obiektów, w których są prowadzone warsztaty, a także do wykonywania zaleceń Organizatora.
8. W przypadku rezygnacji z udziału w warsztatach, należy poinformować o tym organizatorów z co najmniej 2 – dniowym wyprzedzeniem terminu warsztatów.
9. Zapisując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu organizacji warsztatów, które znajdziesz na: https://copernicusfestival.com/rodo/.

Skip to content