JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W COPERNICUS FESTIVAL 2018?

Planując uczestnictwo w tegorocznym Copernicus Festival warto pamiętać o tym, że choć udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, to w niektórych przypadkach potrzebne będą darmowe wejściówki lub wcześniejsza rejestracja.

I tak, aby móc skorzystać z oferowanych przez nas wasztatów, należy wysłać wiadomość* na adres warsztaty@3.121.102.56, w treści wpisując swoje imię i nazwisko oraz tytuł warsztatów, które Państwa interesują.

Udział w koncertach, które odbędą się 22. maja (John Tilbury) oraz 24. maja (Artur Majewski i Rafał Mazur) będzie możliwy tylko dla osób posiadających wejściówki. Można je odbierać od czwartku, 17. maja.

Wejściówki na koncert Johna Tilbury’ego będą dostępne w De Revolutionibus Books&Café (Bracka 14), redakcji „Tygodnika Powszechnego” (Wiślna 12) i Cricotece (Nadwiślańska 2-4), natomiast na koncert Artura Majewskiego i Rafała Mazura w De Revolutionibus Books&Café (Bracka 14) i kinie Mikro (Lea 5).

Zajęcia z cyklu “Nauka Czytania” oraz “Lekcje Czytania” poprowadzimy dla wcześniej zgłoszonych szkół.

Na pozostałe wydarzenia nie jest wymagana rejestracja ani nie są potrzebne wejściówki. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku dużej liczby zainteresowanych, która przekroczy liczbę dostępnych miejsc, nie wszyscy będą mogli wziąć w nich udział. Dotyczy to zwłaszcza wykładów głównych. Prosimy zatem o wcześniejsze przybycie.

*Do zorganizowania warsztatów potrzebujemy adresu e-mail, imienia i nazwiska, abyśmy mogli kontaktować się w sprawach organizacyjnych. Jest to podstawowy sposób kontaktu w celu potwierdzenia Państwa udziału. Zgłaszenie na warsztaty oznacza potwierdzenie zrozumienia i akceptacji tej zasady.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Centrum Kopernika, Pl. Szczepański 8, 31-011 Kraków, adres do kontaktu: info@3.121.102.56. Dane są przetwarzane w związku z organizacją warsztatu w ramach Copernicus Festival 2018: Przypadek. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, uzupełnienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przenoszenia, w określonych przypadkach wniesienia sprzeciwu. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom. Każda osoba prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).